Misafir Yazarlık


Misafir yazarlık, başka bir blogda kendi yazınızın yayınlanmasıdır. Blogun sahibi yazının karşılığında sizin blogunuza link verir. Blog dünyasının gelişmesiyle beraber önemli bir noktaya geldi. Belli bir konuda bilgisi olan insanlar, misafir yazarlık yöntemiyle beraber hem yeni takipçiler kazandılar, hem de önemli bloglarda kendilerini tanıtma fırsatı buldular.Başka bir yazıda misafir yazarlığı daha detaylı bir şekilde anlatmayı düşünüyorum.

Blog dünyasının önemli bloglarından, yardımsever Bloghocam'ın hazırladığı resim ile misafir yazıların önemini anlayabiliriz.FanDestek yeni bir blog, ama yine de bildiğiniz, hakim olduğunuz konuları burada paylaşabilirsiniz. Çünkü bu kategoride bilgi sahibi olmak isteyen çok kişi var. Her bir bilgi, hem FanDestek'i zenginleştirecek, hem de ziyaretçilerin daha fazla bilgi edinmesini sağlayacak. Ayrıca siz de blogunuza backlink ve yeni takipçiler kazandıracaksınız.

Kategori sınırlaması yapmıyorum, sitenin kategorilerine bakıp herhangi bir konuda yazılarınızı gönderebilirsiniz.

Yazınında Türkçe kullanımına dikkat etmelisiniz. Daha önce bir yerde yazmadığınız bir yazı olması daha iyi olacaktır. Ayrıca görsel kullanırsanız yazı daha güzel hale gelecektir. Reklam amaçlı yazıları kabul etmemeye çalışıyorum.

Blogunuza ve bir sosyal hesabınıza link verebilirsiniz. Profil resminizi de ekleyebilirsiniz.

Yazılarınızı iletişim formundan bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder