Hakkımızda


Caner Ünal
Merhabalar,ben Caner Ünal. Fandestek'teki 2 kişiden biriyim. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 2.sınıf öğrencisiyim. 20 yaşındayım.

Fan kategorisindeki tecrübemden ilk yazıda bahsetmiştim. İnternet siteleriyle uğraşmam 2007 yılında başladı. İlk deneyimime Blogger ile başladım. Daha sonra diğer blog servislerini de denedim, Wordpress,Bloggum gibi. Birçok fan forum açtım, çoğu başarısız oldu. Çok çabuk site açıp, daha sonra tutunamayınca kapatan biriydim. O yıllardan edindiğim tecrübelerin bana çok faydası oldu.

En büyük tecrübemi şu an yaşıyorum. Magazinee'deki yöneticilerden biriyim. Tasarımla,eklentilerle ben ilgileniyorum. Ziyaretçilerin ne istediğini, iyi bir blogun nasıl olması gerektiğini yavaş yavaş öğreniyorum.

Blogger konusunda temel bilgilere sahibim.Blogger dışında MyBB(forum sistemi), WordPress kullandım. Çok az da olsa SMF bilgim vardı. Sosyal medyaya yeterli miktarda hakim değilim. Daha fazla aktif olmak istiyorum. Bir de Photoshop bilgim çok çok az. Bu konuda size yeteri kadar yardım edemeyeceğim.

Fandestek gibi bir blogu neden açtın?

Fan ve magazin kategorisinde maalesef yeterli bilgi sahibi olan kişi sayısı çok az.Bu alanda çok geniş bir ziyaretçi kitlesi ve yönetici kitlesi var.Onların bir araya geleceği,bilgilerini arttıracağı bir ortam gibi olmasını istiyorum.Hem öğrenip, hem de öğretmeyi amaçlıyorum.

Bana canerunal1993@gmail.com adresinden, blogun iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Ayşenur Çiçek

Merhaba,merhaba ! Ben o 2.kişiyim.Meslek lisesi Grafik bölümü 2.sınıf öğrencisiyim ben de.Yaklaşık 16 yaşındayım demektir buda ?

Caner ile Magazinee sayesinde tanıştım, bu projesine katkıda bulunmak için geldim.Lafı dolandırmayım, 4 yıllık bir blogger tecrübem var.Bu yıllarda ne yaşadığımı , bir blog nasıl geliştirilir konusunu anlatacağım.

Genellikle film-dizi-moda üzerine yazıyorum katkıda bulunduğum sitelerde,biraz da bu konularda nasıl yazmak gerektiğini size göstereceğim.


Uzun lafın kısası, bu ''fan blogları'' konusunda oluşan boşluğu, insanların kafasındaki soruları silebileceğimizi düşünüyorum.

Bana da ; fashionbyaysie@hotmail.com 'dan ulaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder